Меню
Спортсмена з Тернополя затримали за те, що в нього не було маски
11.05.2020 Новини

7 травня ввечері тернополянин Павло Бусько, чемпіон України із таїландського боксу, член Тернопільської обласної молодіжної громадської організації «Сокіл», вихованець спортивного клубу «Капітан», у себе на сторінці в Instagram виставив відео, як його затримують поліційські.
Спортсмен разом з дружиною близько 22-ої години заїхав скупитися в супермаркеті. Охоронець магазину викликав поліцію через те, що Павло зайшов у супермаркет без маски. На відео видно, як до Буська підійшов правоохоронець у темній масці і просить назвати своє прізвище ім’я, по батькові та вдягнути маску.
«Охоронець казав, що не пропускає в магазин без маски, спираючись на постанову Кабміну, на що я йому відповів, що маски не маю з собою, але якщо він мені її надасть, то я вдягну, – написав боєць.
https://www.instagram.com/pashabusko88/?utm_source=ig_embed
Подальший діалог з поліціянтами, що прибули в супермаркет, вийшов недовгим.
«Якщо ви зараз не називаєтеся повністю, то вас буде затримано», – сказав поліціянт і після нетривалої перепалки зловив разом із колегою боксера за руки та за куртку та повів до машини поліції для обшуку.
Після затримання спортсмен подзвонив своєму адвокату, три з половиною години складали протокол. Було вісім поліціянтів, склали два протоколи – про порушення карантину і злісну непокору. Спортсмен заявив, що буде судитися, адже категорично не згідний з діями поліції. 22 травня має відбутися судове засідання».
Нагадаємо, що уряд зобовʼязав працівників торгівлі, аптек та банків видавати відвідувачам маски під час карантинного періоду в країні. Про це йдеться у відповідній постанові.


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас