Жителям Тернопільщини повернули 6 мільйонів надмірно сплачених податків

З початку року правом на податкову знижку скористалися 2565 жителів Тернопільщини. За цей час вони задекларували 34,3 млн. грн витрат.

Більшість із них, а це 2225 осіб подали декларації на отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання. Повернути надмірно сплачений податок на доходи фізичних осіб, бо були сплачені страхові внески за договорами довгострокового страхування життя, виявили бажання 298 декларантів.
Правом на податкову знижку у зв’язку зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами скористалися 20 наших краян. Витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій та усиновлення дітей стали підставою для податкової знижки 5 осіб. Стільки ж звернулись, аби повернути податок, оскільки переобладнали транспортний засіб на газове обладнання. По 6 декларацій задля податкової знижки надійшло від тих, хто минулоріч робив пожертви та сплачував видатки на будівництво доступного житла.
За наслідками перерахунків жителям Тернопільщини повернуть 8,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Понад 73% податку, а це 6 млн грн, краяни вже отримали.

Автор: Галас



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *