Врятуймо Надійку: на Тернопільщині 14-річній дівчинці потрібна термінова допомога

Дорогі друзі !!! Часто читаю подібні пости , де просять допомоги для хворих діток, дорослих і серце кров‘ю обливається за кожного ?.

Про це написала родичка дівчинки Olena Ivanova.

“Сьогодні прошу вас домоги для своєї родички Пастух Надії Василівни ( 2005р.н.)
https://instagram.com/nadiiapastukh?igshid=11zlgcskldqg4.

У дівчинки виявили пухлину головного мозку . ( Додаю заключення МРТ) Детальніше … Вчора, протягом дня, Надійка погано себе почувала ( скаржилася на біль в голові та проявилася рвота), думали банальне отруєння їжею. До вечора стан погіршувався , викликали швидку. Приїхавши в приймальне відділення дитячої обласної лікарні м. Тернополя, лікарі теж схилялись до отруєння . Призначивши лікування відправили маму з дитиною додому на дистанційне лікування ( через ситуацію в країні Covid-19).

По дорозі назад , дівчинка втратила свідомість і її знову терміново доставили в теж приймальне відділення. Надійці надали невідкладну медичну допомогу. Прийшовши до тями вона знову скаржилась на біль в голові і втому. Лікарі призначили глобальне обслідування і на мрт виявили пухлину.

До ранку Надійці стало гірше, зараз дитина знаходиться в реанімації в стані коми ???.

Дівчинці потрібна операція, яку проводитимуть у м. Києві, на що потрібно великі кошти ( на початок до 10000$). Надійка із багатодітної сім‘ї і така сума для них є не підйомною. Проводиться збір коштів з родини , знайомих та друзів, односельчан Надійки.

ЩИРО ПРОШУ, МОЛЮ ? ДОПОМОГИ У КОЖНОГО З ВАС.

Разом ми сила ?. Кожен ваш невеличкий внесок буде порятунком для Надійки”, – написала пані Олена.

Мама: Пастух Тетяна Володимирівна

Номер картки: 4149499345956617.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *