Ще 200 захисних комбінезонів отримали медики Тернопільського району (ВІДЕО)

Гуманітарний штаб Тернопільського району для боротьби з COVID-19 продовжує забезпечувати медиків необхідними заcобами захисту.

Чергову партію одноразових захисних костюмів та щитків отримали медики Тернопільського району. 100 штук комбінезонів передали на потреби лікарям станції швидкої допомоги, 50 – районній лікарні та 50 і 50 щитків – для сімейних медиків.
Керівник штабу Володимир Болєщук сказав, що зусилля всіх волонтерів зараз зосереджені переважно на забезпеченні захисту лікарів, які виїжджають на виклики до ймовірно хворих на коронавірус.

– Наші зусилля сьогодні спрямовані на допомогу лікарям, допомогу медикам, тому що вони сьогодні – на першій лінії оборони. Вони багато виїжджають на виклики до людей з підвищеною температурою. Їм потрібен захист. Ми налагодили виробництво, пошиття одноразових захисних костюмів, тому що це є якраз захист наших медиків. Їхній захист – наша безпека. Будуть здорові медики – будемо здорові і ми, – зазначив Володимир Болєщук.

Завідуюча підстанції № 3 Центру екстреної медичної допомоги Ганна Пелешок розповіла, що кількість підозр на коронавірус зростає і у пацієнтів, до яких виїжджають медики є типові симптоми хвороби: температура, кашель, задишка. Тож, аби захиститись – медикам необхідні комбінезони та інші засоби.

– Протягом останнім двох трьох діб ми використали 12 захисних костюмів по підстанції номер 3 і 4 костюми по Мишковичах. Це означає, що кількість людей з підозрами на коронавірус більшає. – розповіла пані Ганна. – Якщо ми зайшли в приміщення, надали допомогу пацієнтові але він відмовився від госпіталізації, цей костюм ми повинні зняти негайно, покласти в одноразові пакети та утилізувати за принципом екстреної медичної допомоги.

Лікарі з вдячністю сприймають допомогу від волонтерів.
– Хочу висловити щиру подяку народному депутату України Івану Чайківському та Гуманітарному штабу за допомогу. Зараз костюми захисту медиків – це основне, – сказав Іван Трач.
Представники Гуманітарного штабу Тернопільського району запевнили, що їхня робота не буде припинятися до завершення карантину. Штаб розширив свою діяльність на інші райони Тернопільської області. За перших три тижні роботи виготовлено і передано майже 5 тисяч одноразових захисних костюмів.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *