Тернополян просять повідомляти про осіб, які прибули з-за кордону та нехтують самоізоляцією

Враховуючи ситуацію, що складається із захворюванням на COVID – 19 та приїзд тернополян  із-за кордону, міська влада просить повідомляти про такий приїзд родичів, знайомих або сусідів з метою уникнення поширення коронавірусної інфекції.

Кожен громадянин, хто повернувся із закордону або іншого населеного пункту, де спостерігається поширення COVID – 19, зобов’язаний  перебувати у самоізоляції щонайменше 14 календарних днів з метою недопущення поширення інфекції та уникнення ускладнень.
Якщо вам відомі випадки, коли громадяни повернулися з інших країні і умисне уникають відповідних заходів самоізоляції, або у ваших сусідів чи знайомих спостерігається висока температура вже тривалий час, просимо повідомляти про такі випадки, перейшовши за посиланням .

Для цього на сайті міської ради розмістили посилання на Google-документ, в якому можна написати деталі порушення та адресу.
«У випадку, якщо вам відомо про прибуття людей із-за кордону, які не дотримуються самоізоляції впродовж 14 днів; якщо ваші сусіди мають високу температуру і нещодавно повернулися з інших країн, інформуйте про це Тернопільський оперативний штаб, який створений для боротьби з корона вірусом», – йдеться в документі. Повідомити про це можна навіть анонімно.

Також інформувати можна телефоном – через  «гарячу лінію» 1580 (зі стаціонарних телефонів) або +38 (067) 351-57-10 (з мобільних телефонів).
Пам’ятайте, що вчасно виявлене захворювання підвищує шанси на одужання!
А мешканцям громади, у разі підозри на коронавірусну інфекцію, необхідно звертатися  на «гарячу лінію» оперативного штабу – 098 441 59 81 для отримання належної медичної допомоги.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *