П’ють багато води та алкоголю: кременчанка розповіла про особливості життя у Китаї

Щоб трішки відступити від тем вірусу, сьогодні про факти із життя китайців моїми очима. Про це повідомляє кременчанка Світлана Дзюма, яка останніми тижнями тримала в курсі подій у Китаї щодо коронавірусу.

“Одразу попереджаю, що у кожній провінції Китаю свої правила.

Доречі, для іноземців тут також багато правил. Наприклад, якщо я заміжня за китайцем, то для мене немає ніяких виключень. Я як і всі інші іноземці не маю права працювати якщо у мене не робоча віза. Наразі у мене сімейний перміт, тому я звісно не маю права працювати. Якщо все ж таки піду проти закону КНР, ніхто навіть оком не моргне, що у мене чоловік китаєць та діти- депортація на протязі декількох днів.. ?

Факт 1. 
Немає такого китайця, який протягом дня, не випивав хочаб 2 літри води.. Китайців привчають пити воду із самих пелюшок. Але лише теплу. (Навіть у лікарні можна дуже часто почути фразу- пийте побільше теплої води, це ваші ліки)

Факт 2. 
Вихованням дітей займаються 80% бабусь та дідусів.
В Китаї рідко можна зустріти на вулиці маму з коляскою, за виключенням вихідних днів.

Факт 3.
Китайці вживають багато алкоголю.
Але це все для налагодження співпраці, бізнесу тощо.
Якісь серйозні переговори або підписання контрактів вони проводять у ресторанах.
(Зараз навіть появилися такі люди, котрих можна брати із собою у ресторан, щоб вживали алкоголь, в тому разі якщо ти почуваєш себе погано, або ж з якихось причин не можеш пити)

Щоб не писати усе відразу, буду по трішки. Розтягувати задоволення ?
Можете задавати мені питання у приват, я буду відповідати на все у свої постах. Щоб було цікавіше ?”, – повідомляє пані Світлана.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *