На Тернопільщині ввели режим надзвичайної ситуації: будуть встановлені пости

У Заліщиках чоловік захворів на коронавірус.

У зв’язку із лабораторно підтвердженим випадком захворювання на COVID-19 у Заліщицькому районі обласною комісією з питань ТЕБ та НС класифікована медико-біологічна надзвичайна ситуація, а з 00:00 год 21 березня на території Тернопільської області введено режим надзвичайної ситуації.

СТЕЖТЕ ЗА ЦІКАВИМИ ТА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAMІ.

Правоохоронці Тернопільщини посилюють заходи безпеки в умовах надзвичайної ситуації.

У Тернопільській області з метою боротьби з поширенням коронавірусу впроваджується надзвичайна ситуація

Відповідне рішення було ухвалено регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з фіксуванням випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Перший офіційно випадок хвороби підтверджений в Заліщицькому районі.

Правоохоронці забезпечуватимуть правопорядок та дотримання законності на території краю. Посилять контроль за дотриманням обмежувальних заходів.

На виїзді із Заліщик буде встановлено три пости. Правоохоронці будуть контролювати виїзд та в’їзд в місто, аби не допустити поширення захворювання. Ці заходи лише заради однієї мети —допомогти зберегти життя і здоров’я краян.

Правоохоронці звертаються до громадян дотримуватися встановлених правил безпеки, обмежити своє пересування та не виходити зайвий раз з домівки.

Читайте також: На Тернопільщині чоловік захворів на коронавірус, – офіційно

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *