“Він не може упокоїтись на тому світі”: донька священника, на похороні якого ймовірно поширився вірус, звернулася до людей

На Тернопільщині виявили коронавірус відразу у двох пацієнтів, які контактували між собою.

Як повідомили у Тернопільському обласному лабораторному центрі, обидва заражених спілкувалися на похороні. 68-річний чоловік та отець із Заліщиків разом перебували на похороні ще одного священника Бучацької єпархії УГКЦ, Заліщицького деканату, Степана Барновського в селі Іване-Золоте Заліщицького району.

До слова, одного із чоловіків не вдалося вилікувати і він помер. Донька священника, похорон якого звинувачують у початку поширення коронавірусу Тернопільщиною, опубілкувала звернення до краян на сторінці OVOD TRUE.

“Може цей пост буде не в тему, бо тут тільки обговорюють КороноВірус і поширеність його ,та все ж хочу звернутись до вас з наболілим. Бачила в коментарях ,що дуже вже всіх цікавило від чого помер священник ,в якого на похоронах чи службі начебто заразилися люди.Так от скажу ,почуйте з перших вуст ,від дочки цього священника,помер від онкології після важких років боротьби з цим злом.

Будь ласка,годі поширювати інформацію ,яка не стосується мого батька ,він не може упокоїтись на тому світі ,адже є вже різні теорії ,що можливо він був заражений і він винуватець цього….дайте спокій ,люди будьте милосердними в такий час ,не давайте своїм підступним думкам розголосу ….”

Автор: Редактор

Коментар до: ““Він не може упокоїтись на тому світі”: донька священника, на похороні якого ймовірно поширився вірус, звернулася до людей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *