Тернопільські іноземці вразили відмінним володінням українською мовою (ВІДЕО)

Шумаель, Пуніт і Тампа – іноземці, які приїхали до України здобувати освіту. У Тернополі вони блискуче освоїли українську мову, то ж вільно розповідають про свої враження від нашого міста.

Шумаеля Зейна, котрий родом із Індії, приїхати саме до України змотивувала його рідна мати, котра обожнює українську вишиванку.

“Дуже любить вишиванку. І Гімн український теж любить”,- розповідає Шумаель. Хлопець практикує українську ще й через лікарську практику, аби краще розуміти пацієнтів.

Виходець із Індії Пуніт Кумар свого часу вже майже завершив навчання у Тернополі, не знаючи української, але закохався у дівчину.

“Це було на п’ятому курсі”,- розповідає Пуніт. -“Вона не знала англійської”.

Зараз у Пуніта вже є дві доньки, а Тернопіль продовжує викликати захоплення.

Рідним став Тернопіль і для грузинки Тамти: її рівень знання української мови викликає захоплення.

“Мої батьки – журналісти”,- розповідає Тамта Ґуґушвілі -“Вони хотіли, щоб я займалася грузинско-українською видавничою справою, яку вони започаткували. І треба було вивчити українську мову”.

Детальніше дивіться у відео “ІНТБ”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2020 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.