На Тернопільщині громада проти розміщення в санаторії евакуйованих з Китаю громадян України(ВІДЕО)

Мешканці Микулинців та довколишніх сіл категорично проти розміщення в санаторії “Медобори”, який розташований у селі Конопківка Теребовлянського району, евакуйованих з Китаю громадян України.

Сьогодні, 18 лютого, у Микулинцях відбулося екстрене засідання селищної ради, на якому розглядалося питання прийому евакуйованих людей із Китаю.

Окрім депутатів на сесію прийшло чимало мешканців, відтак засідання провели просто на Майдані. Також на сесії були присутні начальник обласної поліції Олександр Богомол та представники міністерства охорони здоров’я. Керівництва обласної адміністрації та обласної ради не було.

Читайте також: На Тернопільщині люди створили блокпости, аби не пропустити евакуйованих з Китаю (ВІДЕО)

Під час зібрання депутати надали слово керівнику санаторію “Медобори” Василеві Мартинюку, який розповів, що справді цими днями мав зустрічі у Кабміні на тему прийому евакуйованих людей із Китаю.

СТЕЖТЕ ЗА ЦІКАВИМИ ТА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAMІ.

За словами Мартинюка, фахівці міністерства охорони здоров’я ознайомилися із діяльністю закладу.

Втім, як зазначив Мартинюк, остаточного рішення іще не було прийнято.

Вислухавши керівника санаторії, депутати селищної ради виступили категорично проти розміщення евакуйованих у санаторії. Відтак, Василь Мартинюк написав заяву на Кабмін про те, що санаторій “Медобори” не може прийняти евакуйованих із Китаю людей, оскільки проти цьому категорично проти виступає місцева громада.

На цьому власне і завершилася сесія Микулинецької селищної ради, але люди побоюються, що до їхніх вимог можуть не прислухатися. Тому вони планують патрулювати поблизу санаторію або не допустити там розміщення евакуйованих людей, пише “Терноград”

Нагадаємо, санаторій “Медобори” розташований у селі Конопківка Теребовлянського району, що за 20 кілометрів від Тернополя. Санаторій перебуває у приватній власності і користується популярністю як серед українських громадян, так і іноземців.

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *