“Ми не можемо просто друкувати гроші”: Зеленський про пенсії (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський заявив, що підвищення пенсій хочуть всі, але на цей момент є деякі труднощі. Глава держави пояснив, що потрібно зробити, щоб з’явилася можливість підвищити пенсії.

“Ми всі хочемо підвищення шахтарям, учителям, медикам… ми повинні їм збільшувати зарплату. Але є бюджет. Ми ж не можемо просто друкувати гроші. Звідки збільшення пенсій?” – сказав Зеленський у відео, опублікованому на фейсбук-сторінці Офісу Президента.

Але ми повинні зрозуміти: ми серйозно збільшуємо пенсії, або ми вкладаємо ці гроші в інфраструктуру, модернізацію країни. А вкладаючи в економіку, інфраструктуру країни, у нас є можливість, щоб вона (пенсія), може, не в рази зростала, але вона почне зростати,– додав президент.

Він додав, що такі інвестиції сприятимуть появі робочих місць, працюватиме більше людей і таким чином почнуть зростати надходження до бюджету.

Зеленський також вірить у те, що протягом 4 років рівень середньої зарплати в Україні наблизиться до рівня зарплат у сусідній Польщі. Президент очікує на повернення українських заробітчан додому.

Детальніше читайте у “24“.

стаж для пенсії в Україні 2020

Автор: Редактор

Коментар до: ““Ми не можемо просто друкувати гроші”: Зеленський про пенсії (ВІДЕО)

  1. Слава
    14.02.2020 з 15:01

    А як на виборах обіцяти – тут всі майстри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2020 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.