Крик душі: на Тернопільщині жорстоко вбили собаку “вар’ята” Владзя (ФОТО)

Шокуюча подія трапилася на Тернопільщині. Убили собаку відомого тернопільського гумориста, учасника проєкту “Вар’яти-шоу” Володимира Ковцуна, також відомого як Владзьо.

Про злочин, який стався у його рідному селі в Підволочиському районі, чоловік розповів на своїй сторінці в мережі Фейсбук:

“13 лютого цього собачку застрелили. Його знали всі… Це був “Моцька”. Його мама була пекінес, яка гульнула, і він не вийшов пекінесом. Його ніхто не хотів, тому я залишив його собі. Його любили всі… Він їздив зі мною на скутері, в машині, в мороз спав у хаті… Його любила моя мама, любив мій Петрусь, сестра… Але знайшовся придур по сусідству і застрелив того песика… І ота ср..на комаха вбила пса!!! З рушниці!!! Посеред села!!! В себе перед воротами!!! Охотнік сраний !!! І що головне: люди бачили, як той песик лежав перед його воротами застрелений… А він козел нічого про це не знає. Люди чули постріл, а він пр….ур нічого не чув.

Коли така людина чує безнаказаність – жорстокість не має меж, і така людина не зупиниться ні перед чим! Сьогодні по п’яні собачка – завтра хто-завгодно. Поки наш закон недостатньо жорстокий для подібного роду садизму – буде продовжуватися моральний занепад народу! Він впевнений, о життя нічого не варте! Але все починається з малого… А закінчується трагедією. Прикро жити в одному селі з такими нелюдами. Ну шо… стріляй далі! Ти ж фермер зас..ний!!! Псів по сусідству багато!!! Але пам’ятай, старий дурню – одною рукою дається, іншою, в тебе забереться!!! БОГ не фраєр – він все бачить!!!”

Нагадуємо, що відповідно до статті 299 Кримінального кодексу України, жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну чи інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій – караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього, – караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю або у присутності малолітнього чи неповнолітнього, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, або вчинені активним способом, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

П.С. Собака загинула у 2016 році.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *