Алкоголь та недотримання правил безпеки: причини загибелі робітників у Тернополі (ВІДЕО)

У суботу, 8 лютого, на вулиці Галицькій стався зсув грунту. У результаті трагічно загинули двоє чоловіків 40 і 36 років, родом з Одеської і Донецької областей.

Вони працювали у підприємстві РБК “Спецбудмонтаж” (м. Київ), яке мало укладений договір з КП «Тернопільводоканал» на заміну та санацію водопровідних і каналізаційних мереж.

Про надзвичайний випадок рятувальників повідомили о 1:50. За умовами контракту, підрядники не мали права працювати вночі, у вихідні й святкові дні. Роботи мали проводити лише в денний час. Відповідно до чинного законодавства, за техніку безпеки та організацію виконання робіт на об’єкті несе відповідальність саме підрядна організація.

СТЕЖТЕ ЗА ЦІКАВИМИ ТА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAMІ.

Поліцейські встановили, що на місці робіт не дотримувались норм безпеки, спеціальних огорож не було. До того ж один з працівників вживав алкоголь, повідомляє Медіатор.

Автор: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2020 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.