Уже далеко не мільйон: кількість населення Тернопільщини катастрофічно впала (ВІДЕО)

Понад 357 тисяч чоловіків і більше 406-ти тисяч жінок проживає на Тернопільщині.

Цю інформацію сьогодні оприлюднив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет. За його словами, загалом на підконтрольній Україні території проживає 37 мільйонів 289 тисяч осіб, повідомляє Суспільне.

За словами Дмитра Дубілета, рахували людей за трьома джерелами: дані мобільних операторів, Держстату та Держреєстрів. Похибка може становити до трьох відсотків. Також Дубілет зазначив, що електронний перепис населення уряд планує провести до кінця 2020 року.

Методологію, за якою здійснили підрахунок населення має ще визнати Наукова міжнародна спільнота. Це експерти, які займаються питанням використання даних для оцінки населення. Розповів Суспільному завідувач відділу моделювання Інституту демографії та соціальних досліджень Володимир Саріогло. За його словами, дані проведеного дослідження можна використовувати, але відмовлятися від традиційного перепису не варто.

Автор: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2020 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.