“Ми з бабусями не воюємо”, – тернопільські поліцейські відмовляються реагувати на стихійну торгівлю (ФОТО)

У Тернополі вже який рік безуспішно борються зі стихійною торгівлею.

Натомість, результати цього «протистояння», м’яко кажучи, дуже сумнівні. Бабусі-кочівниці на тротуарах як торгували, так і торгують, а що покупці? Покупці отримують не завжди дешевший товар «з рук», щедро «приправлений» брудом з доріг та тотальною антисанітарією.

Та, схоже, навіть поліції до цього немає ніякого діла. Про це у соцмережі «Фейсбук» пише Саша Рибаков.

«Сумна ситуація з бабусями на тротуарі в районі ринку. Продають з якихось ящиків, картонів, стоять в калюжах і під дощем. Антисанітарія. Заважають пішоходам, блокують переходи через дорогу. При цьому з них беруть гроші за місце працівники ринку. Також беруть зразки товару на аналіз та плату за нього. Ніяких квитанцій натомість не видають. При цьому новий павільйон порожній. Бабці стоять на вулиці, “бо тут більше покупців”. Поліцаї відмовляються реагувати, бо “ми з бабусями не воюємо”. Кому від того добре – неясно. Хто б то мав контролювати?», — пише тернополянин та додає фото, які наглядно демонструють ситуацію зі стихійною торгівлею поблизу центрального ринку.

Та навіть рейдів, що їх проводить муніципальна поліція, продавчині стихійного ринку не бояться. Вони лише на деякий час полишають своє місце заробітку, а коли перевірка іде геть, знову приходять торгувати. Кажуть, що критий ринок — справа для них невигідна, бо там потрібно платити постійно за місце, яке не всім по кишені і за експертизу…

Джерело: “Тернополяни”.

Автор: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *