Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Виявили старанних і нестаранних депутатів Тернопільської міської ради

Громадянська мережа “Опора” за допомогою публічного сервісу проаналізувала присутність місцевих обранців на пленарних засіданнях.
Проаналізувавши отриману інформацію можна визначити лідерів та аутсайдерів серед представників Тернопільської міської ради VII скликання за кількістю відвіданих ними засідань сесії у період з червня 2017 року. За цей час міський голова Сергій Надал брав участь у кожному засіданні. Також найбільш дисципліновано їх відвідували члени фракції «Свобода»: Марія Баб’юк, Галина Гевко, Назарій Редьква, Олег Климчук та Михайло Сиротюк, які були присутні на 99% засідань. Трохи менше часу у сесійні залі провели депутати Олег Шморгай (фракція «Свобода») й Андрій Артимович (фракція «Батьківщина»), які взяли участь у 98% засідань.
У трійці аутсайдерів за присутністю на засіданнях сесій міськради у період з червня 2017 року опинилися депутати Володимир Бліхар (позафракційний), який відвідав 52%, Петро Ландяк (фракція «Громадянська позиція») – 45%, та Роман Ляхович (позафракційний), який за цей час роботи пропустив усі засідання.
Представниця ОПОРИ зателефонувала до депутата Ляховича, щоб запитати про причини його відсутності на всіх пленарних засіданнях за період дослідження. Він пояснив, що два з половиною роки тому захворів, переніс складну операцію та отримав інвалідність. Зі слів Романа Ляховича стало зрозуміло, що через незадовільний стан свого здоров’я він не може в повному обсязі виконувати свої депутатські обов’язки.
Загалом, за даними з сайту ternopil.rada4you.org, на 95-100% засідань були присутні 12 представників Тернопільської міської ради, на 90 – 94% – 11 депутатів, на 80 – 89% – 11 депутатів, на 70 до 79% – 4 депутати, на 60 – 69% – 4 депутати та на менше ніж на 60% засідань – 3 депутати.


У 2020 році мають відбутись вибори депутатів місцевих рад, а під час виборчих кампанії політикам властиво сіяти обіцянками та переконувати виборців, що докладуть максимум зусиль для процвітання громади. Із сервісом ternopil.rada4you.org можна легко слідкувати за роботою чинних депутатів, їхньою присутністю на пленарних засіданнях та голосуванням. Адже як говорить українська народна мудрість: «Слова — полова, а праця — диво».

У Тернополі вночі горіли Toyota Camry та Skoda Octavia

Тернополянка, яку розшукували за крадіжку, випадково забрала чужу куртку