Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Як підзаробити у новорічний період?

Грудень та січень традиційно вважаються не найкращими місяцями для зміни роботи. Компанії у цей час зайняті підбиттям підсумків року, що минає, та складанням планів на прийдешній рік. І кількість вакансій перед новорічними святами та одразу після них може зменшуватись на 10-15%.

Хоча, звичайно,для декого цей час – навпаки, можливість підзаробити. Експерти hh.ua | grc розповідають, які опції є для тих, хто шукає тимчасову роботу на зимові свята.
Загалом позитивна динаміка у кількості розміщених вакансій у зимовий святковий період 2018-2019 роках спостерігалась у таких профсферах, як медицина, фармацевтика, наука, освіта, початок кар’єри, студенти. Окрім того, з’являються пропозиції тимчасової (проектної) роботи для:
– продавців у магазині, спеціалістів торговельного залу та спеціалістів видачі товару, касирів-операціоністів;
– водіїв та кур’єрів;
– еvent-менеджерів, промоутерів та візуальних мерчендайзерів;
– фотографів, аніматорів, дизайнерів.
В абсолютній більшості на такі позиції роботодавців цікавлять пошукачі без досвіду роботи (70% вакансій) або з мінімальним стажем (20% вакансій). А от заробіток залежатиме здебільшого від кількості відпрацьованих годин. Наприклад, за годину роздачі листівок пропонують від 50 до 150 грн, за роботу касиром – від 40 до 70 грн або від 2500 грн за 15 змін, кухарям – 60-100 грн, операторамcall-центру – 40-50 грн.
Варіанти збільшити заробіток є в тих, хто монетизує хобі. Наприклад, в’язати пледи, подушки, іграшки і різні інтер’єрні аксесуари та продавати як новорічні подарунки. Або готувати на замовлення. Досить багато варіантів і у тих, хто тяжіє до музики: ті, хто грає на гітарі/барабанах/бубні або співає, потрібні будуть на різних урочистостях і заходах та у розважальних закладах.

Операторів туристичного ринку Тернопільщини навчали безпеці у печерах

Для підприємців скасували додаткову бухгалтерію