Тернополянка потрапила в топ-10 етапу Кубку світу

Олена Підгрушна фінішувала 9-ою у спринтерській гонці ретього етапу Кубка світу, який відбувається у французькому Ансі.

Олена – єдина з українок, кому вдалося провести перегони без промахів, повідомляє Главком. Тернополянка під час спринту розбила всі десять мішеней і провела дуже сильне фінішне коло. На ньому Підгрушна програла переможниці, норвежці Тіріл Екгофф, лише чотири секунди.
«Хочеться випити гарячого чаю і якомога швидше забути цю гонку», – сказала після фінішу Олена. Воно й не дивно, адже стартувати біатлоністкам довелося під проливним дощем, який розпочався за дві години до початку перегонів і не вщухав ні на мить під час змагань.
Екгофф перемогла не дивлячись на те, що на відміну від переслідувачок, припустилася промаху. В срібної призерки Жюстін Брайзац Екгофф виграла 6,2 секунди, у чешки Маркети Давидової, яка стала третьою – 20,5.
Інші українки не вразили. Дарина Блашко з одним промахом фінішувала 30-ю, Юлія Джима з двома «махами» – 38-ма, Віта Семеренко з двома – 50-та, Валентина Семеренко з трьома – 55-та.
Завтра на кубковому етапі в Ансі – гонки переслідування. О 14:00 побіжать чоловіки, о 16:00 – жінки.

Кому з підприємців з 1 січня будуть потрібні касові апарати, Податківці попереджають