На Тернопільщині люди захищають чоловіка, якому загрожує в’язниця за вбивство злодія (ВІДЕО)

Жителі Почаєва, що на Кременеччині, захищають перед правосуддям свого сусіда, 47-річного Андрія, якому загрожує тюремна камера за ненавмисне вбивство.

Якщо чоловіка таки посадять за грати, люди повстануть – йдеться у сюжеті програми “Надзвичайних новин” телеканалу “Факти ICTV”.

За повідомленням відділу комунікації поліції Тернопільської області, житель Почаєва, повернувшись пізно ввечері додому, побачив, як з його горища злазить невідома особа. Між чоловіками виник конфлікт, який переріс у бійку. Завершилася сварка ножовими пораненнями зі смертельним наслідком.

Кореспонденти програми “Надзвичайних новин” побували у Почаєві, щоб з’ясувати, що сталося удома в одного з меiнканців місечка. Вони поговорили з потерпілим та мешканцями Почаєва. Чоловік визнав свою провину у тому, що вдарив ножем грабіжника, але додає, що розумів: “або ти, або тебе”. По сусідству живе сестра Андрія, яка й прийшла в ту хвилину до брата. Андрій попросив жінку визвати швидку та поліцію. Грабіжник помер у кареті швидкої допомоги.

“Я не хотів його [вбивати]. Я ж теж переживав. Не дай Бог, я піду, а сестра ж теж буде наступна” – говорить він у сюжеті.

Мешканці Почаєва одноголосно відгукуються добре про чоловіка. Кажуть, хоч жив сам, але нікого не ображав, був спокійний. Слідчі кажуть: формально вчинок Андрія може бути умисним вбивством при перевищенні меж необхідної оборони.

Убитий нападник, грабіжник будинку чоловіка, давно знайомий провоохоронцям. Він житель Почаєва, був раніше судимий за майнові злочини, рецедивіст.

Автор: РедакторКоментар до: “На Тернопільщині люди захищають чоловіка, якому загрожує в’язниця за вбивство злодія (ВІДЕО)

  1. Ніна
    24.12.2019 з 16:15

    Правильно зробив. Поліція не приймає ніяких мір до крадіїв. По селах злочинність 100% \, викривання 0%, але дуже гарно вміють слідчі писати бумаги, можуть писати свій акт обстеження цілий день, таке враження, що поліція разом працює із злочинцями. Пан Аваков, прошу вас провірити % розкиття крадіжок по селах в Київській обл в районах Кагарлицький, Миронівський, Богуславський. Таке враження, що грабіжники віддають свою дань поліцейським і все шито- крито. Злодіїв ненайшли,хоч постраждалі даже вказують хто це вкрав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *