“Заставляє виходити з салону на ходу”: тернополянка скаржиться на водія автобуса

Тернополянка Юля Найдух обурена діями водія, який їздить на маршруті Підгайці–Тернопіль.

Своїми емоціями жінка подилилася у”Фейсбуці”. Хоча, зрозуміло, для вирішення проблеми, варто було б таки звертатися у структури, які контролюють роботу перевізників.

“Це крик душі напевно або я інакше це назвати не можу!Вперше пишу тут! Відколи люди себе так почали дико вести?Хамити. Зачіпати за живе?

Сьогодні в Селі Острівець я стала жертвою водія без настрою ПІДГАЙЦІ -Тернопіль!!! Як То в селі Кажуть Підгаєцький!! ВОДІЙ ЯКИЙ НІКОЛИ НЕ МАЄ ЗДАЧІ!! Чому водій собі дозволяє виганяти пасажирів з Автобуса? На ходу відкриває двері і просить виходити коли автобус їде? Не зважає він на те чи є людина біля дверей чи немає, він закриває їх. Такими діями він може людям нанести травми !Але ще обідно що люди мовчать.Ніхто слова не скаже! БУДТЬ ГОВОРИТИ ТОДІ КОЛИ БУДЕ ЯКИСЬ НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК!!!!!! ПО РОЗПОВІДЯХ ЛЮДЕЙ Я НЕ ПЕРША І НЕ ОСТАННЯ.

ЧОМУ КОЛИ Я ЇДУ В АВТОБУСІ МАЮ БОЯТИСЬ ВИПАСТИ З НЬОГО?БО ВОДІЙ БЕЗ НАСТРОЮ?

ЛЮДИ БУДЬТЕ УВАЖНІ ОДИН ДО ОДНОГО!!!

Якщо хтось має Інформацію про власника цього Автобуса напишіть !!Прошу вас!”, – написала Юля Найдух.

В коментарях Надія Корнач додала, що така поведінка водія частково зумовлена безкарністю та тим, що люди мовчать.

“Так. Це вже не перша скарга. ЖИТЕЛІ СЕЛА Острівець весь час страждають від шофера автобусу рейсу Підгайці Тернопіль. Люди не мовчіть..давайте наказувати, виховувати. Ми самі винні, що дозволяємо і залишаємо кривдників не наказаними, а тоді кажемо що нам винні президент. Давайте об’єднуватися і діяти. Хам повинен бути наказним. І вчитись поводитись з людьми”, – написала Надія Корнач.

Джерело: “0352”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *