Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі взяла шлюб незвичайна пара (ФОТО)

Він – капітан Збройних сил України, військовослужбовець Тернопільської артилерійської бригади, вона – волонтерка.

Історію подружжя у соцмережі розповів прес-офіцер 44-ї окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа.

Обоє зі Львова, познайомились у 2016 році через соцмережі. Сергій тоді шукав волонтерську допомогу для свого дивізіону в АТО. Тетяна допомагала військовому підрозділу, в якому служив Сергій, передавала речі першого вжитку, маскувальні сітки.

Знайомство з часом перейшло у дружбу, а чергова зустріч запалила вогники обох сердець. Військовий через три роки все ж завоював серце Тетяни і молодята нещодавно розписалися у місцевому РАЦС. Про таїнство вінчання домовились з капеланом Володимиром Андрухівим, котрий щойно повернувся зі Сходу.

Обряд пройшов в духовному центрі Тернопільської артилерійської бригади за участю старшого військового капелана Тернопільської області В’ячеслава Кізілова з дотриманням військових традицій. На подію з’їхалися рідні, друзі наречених. З найщирішими побажаннями новостворену сім’ю привітав комбриг Тернопільських артилеристів, полковник Сергій Баранов.

Варто додати, що батько Тетяни в минулому також військовий, льотчик-винищувач бойової авіації, тому їй не звикати до військової термінології, а також буде що згадати і кому розповісти молодятам за столом, у новому сімейному колі.

Біля Тернополя через п’яного водія перекинулося авто (ФОТО)

Українців очікує децентралізація та диджиталізація ринку землі