Двоє жителів обласного центру допомогли невідомим зняти з їх електронного гаманця гроші. Незважаючи на числення застереження, мешканці краю не задумуючись, повідомляють конфіденційну інформацію невідомим.
З заявою до працівників Тернопільського відділу поліції 5 листопада звернулися двоє потерпілих. Історія їх кримінальних пригод схожа, от тільки банківські картки від різних установ. Перевірена схема, за якою діють всі аферисти, вкотре спрацювала: лунає дзвінок, невідомий чоловік представляється працівником банку. Спочатку аферист входить в довіру, намагається дізнатися якомога більше інформації про картковий рахунок, а через деякий час здійснює транзакції щодо зняття готівки.
З однієї картки зникло 5 тисяч гривень, а інша жертва банківської афери втратила понад 14 тисяч. Лише після смс-повідомлень про зняття коштів, обидві тернополянки зрозуміли, що потрапили на гачок аферистів. За фактами шахрайств відкриті кримінальні провадження.
ПРАВООХОРОНЦІ НАГОЛОШУЮТЬ :
• не довіряйте невідомим , які телефонують на засоби зв’язку;
• пам’ятайте, що працівники фінустанов не намагаються дізнатися ваші персональні дані телефоном, оскільки дана інформація – конфіденційна.
Якщо ж ви все ж повідомили ваші персональні дані і втратили кошти, ми вас вітаємо – ви стали черговою жертвою аферистів. Телефонуйте на лінію «102».