Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі обрали керівника обласної швидкої медичної допомоги

Для участі у конкурсі надійшли документи тільки від одного претендента – Михайла Джуса

21 листопада відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тернопільської обласної ради (швидка медична допомога – ред.)

Для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника цього підприємства надійшли документи від одного претендента – Джуса Михайла Ярославовича. На засіданні конкурсної комісії прийнято рішення про допуск його до участі у конкурсі, повідомляє Терноград з посиланням на прес-службу Тернопільської облради.

Члени комісії заслухали конкурсну пропозицію Михайла Джуса. Претендент представив  основні цілі плану реформування підприємства протягом одного року; заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників підприємства, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції; пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності підприємства.

Після проведення процедури голосування та підрахунку голосів члени конкурсної комісії визнали Михайла Джуса  переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тернопільської обласної ради.

Прем’єра кліпу “Весіллє”: гумористи презентували продовження блокбастеру “Синя смужка” (ВІДЕО)

У Тернополі декілька вулиць залишаться без води