Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі на Гаївському мості знову ДТП (ФОТО)

Аварія на Гаївському мості сталася 11 листопада ввечері.

Дотримання Правил дорожнього руху — важливе, але, на жаль, не всі виконують їх вимоги.

Згідно з п. 2. 3. (б) ПДР України, водій зобов’язаний бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну, стежити за правильністю розміщення та кріплення вантажу, технічним станом транспортного засобу і не відволікатися від керування.

Чому це важливо? Уважність та адекватне реагування на зміну дорожньої обстановки є основою забезпечення безпеки дорожнього руху, оскільки своєчасне виявлення небезпеки для руху дозволяє водієві прийняти правильне рішення для об’їзду або зниження швидкості до повної зупинки транспортного засобу.

Та, інколи, деяких водіїв їх уважність підводить.

11 листопада, близько 22:30 год, на Гаївському мосту, водій автомобіля Renault Master, не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою та не виконав вимогу дорожнього знаку 3. 18 “Рух транспортних засобів висота яких перевищує 2,5 м, заборонено”, внаслідок чого допустив наїзд на перешкоду, а саме на металевий обмежувач руху. На 23-річного водія патрульні склали протокол за ст. 124 КУпАП (Порушення ПДР, що призвели до ДТП) та за ч. 1 ст. 139 КУпАП (Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд). Усі матеріали будуть направлені в суд.

Загалом, від початку встановлення металевого обмежувача руху на Гаївському мості, трапилося 9 дорожньо-транспортних пригод з матеріальними збитками.

На Тернопільщині під час сварки чоловік побив сусідку та її подругу

На Тернопільщині побили трирічну дитину