Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Робота у Тернополі: кому пропонують 15000 гривень зарплати

Упродовж січня-жовтня 2019 року 6468 роботодавців області подали у службу зайнятості 36516 вакансій, з них 6,7% – із заробітною платою вищою від середньої по області.

Крім того, у базі даних служби зайнятості містилась інформація про 10340 пропозицій роботи, отриманих з інших джерел (ЗМІ, Інтернет-ресурсів, оголошень тощо).

Роботодавці найбільше потребували працівників робітничих професій: операторів котельні, продавців, водіїв, монтерів колії, водіїв тролейбуса, кухарів, офіціантів, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів. Є попит на медсестер, лікарів, бухгалтерів, інженерів, менеджерів, артистів (оркестру, ансамблю, балету).

Роботодавці також шукали підсобників, вантажників, прибиральників, контролерів енергонагляду, інформує Терноград з посиланням на Тернопільський обласний центр зайнятості.

За видами економічної діяльності найбільше вільних  робочих місць роботодавці пропонували в торгівлі, на підприємствах переробної промисловості, у сільському господарстві, освіті, держуправлінні, транспортній галузі, будівництві.

На 1 листопада 2019 року актуальними були 2314 вакансій, з них третина – для робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, 414 – для кваліфікованих робітників з інструментом, 274 – для працівників сфери торгівлі та послуг.

Найвищий розмір оплати праці – 15 тис. грн – пропонують водіям тролейбуса і майстрам з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів, 14 тис. грн – каменотесам.

СТЕЖТЕ ЗА ЦІКАВИМИ ТА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAMІ.

Уже відомо, з яких джерел біля Тернополя не можна пити воду

У Тернополі рідні просять допомогти знайти чоловіка (ФОТО)