Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Кому на Тернопільщині світить “Доступне житло”

Фінансування програми «Доступне житло» у 2019 році збільшили на 300 млн. грн. Ще 200 млн. грн. народні обранці передбачили на іпотеку для переселенців та учасників бойових дій. Такі зміни внесли до державного бюджету-2019.

За інформацією Мінрегіону, в Україні запроваджено нову бюджету програму надання довгострокових іпотечних кредитів переселенцям та учасникам російсько-української війни.

«Передбачено додатково 200 млн. гривень на фінансування програми, що спрямовується на надання довгострокових іпотечних кредитів на придбання житла внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил. Розмір державної підтримки за програмою «Доступне житло» складає: 30% для громадян, які потребують поліпшення житлових умов та 50% для учасників проведення антитерористичної операції та/або учасників проведення операції Об’єднаних сил та внутрішньо переміщених осіб. Кредит буде надаватися на термін до 20 років, відсоткова ставка становитиме 3% річних».

Додаткове фінансування дозволить збільшити кількість родин, які зможуть отримати житло за державними програми. Все ж фінансові аналітики називають такі суми, краплею в морі для вирішення житлових проблем українців, пише “ЗЗ”.

У Тернополі чоловік обікрав АЗС

У Тернополі люди частіше почали купувати нові авто