Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Як у Тернополі зустрічали президента Зеленського (ФОТО, ВІДЕО)

Візит у Тернопіль для Володимира Зеленського вийшов непростим.

На центральному вході в адміністративну будівлю обласної державної адміністрації Президента очікували кілька сотень людей з різними вимогами: від виплати заборгованості по зарплаті до учасників руху “Ні – капітуляції”. В холі «Білого дому» лунали вигуки «Ганьба!», які зафіксували на відео журналісти. Лунали й позитивні гасла підтримки.

На відео глава держави мав збентежений вигляд, намагався відповідати, а також усміхався, повідомляє 24 канал. В якийсь момент до Зеленського прорвалася жінка і дала президентові якийсь документ.

Обструкцію можна вважати привітом від попередньої команди, яка досить комфортно себе почувала в стінах ОДА в час безвладдя і, здається, не  надто переймалася належною організацію візиту чинного президента, – пише “Погляд”.
Активісти пояснювали, що зібралися, зокрема, через поведінку депутатів “Слуги народу”, які у Верховній Рада освистали волонтерку з фракції “ЄСМ” Яну Зінкевич. Володимир Зеленський пообіцяв активістам, що розбереться у цій ситуації.

Я вважаю, що не можна у Верховній Раді кричати “Ганьба!”. Я, коли сьогодні заходив, внизу мені теж кричали “Ганьба!”. Я ж не нижчий від народного депутата, це неправильно таке кричати. Мені так здається. Щодо Яни Зінкевич – я розберуся, що там було, оскільки я цього не бачив. Може, депутати не їй кричали, – сказав Президент.

Нагадаємо, що сьогодні Президент Зеленський призначив Ігоря Сопеля головою Тернопільської обласної державної адміністрації та познайомив з ним актив області.

Як на Тернопільщині легалізували 46 мільйонів гривень

У Тернополі таксист на “Тойоті Пріус” забув, що він не поліцейський (ФОТО, ВІДЕО)