Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Депутати обласної ради висловились проти ліквідації Тернопільської області

Про це йдеться в прес-релізі облради, розміщеному на сайті ради.
Під час сесії 28 листопада Депутати заслухали інформацію керівника міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Тернопільської області, голови ОДА Ігоря Сопеля.
Депутати внесли пропозицію ввести у робочу групу з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Тернопільської області делегованих представників від кожної фракції обласної ради.
Депутати вислухали голів, представників ОТГ, сіл, селищ, зокрема – Трибухівської, Настасівської, Великобірківської, Білецької, Купчинецької, Підгородянської, Озернянської, Лопушнянської, Борсуківської тощо. Громадяни звернулися з пропозиціями не допустити зміну статусу їх громад та дотримуватися принципу добровільності. Також голова Великовікнинської сільської ради звернувся до депутатів, щоб почули думку двох тисяч селян і включили їх сільську раду до Вишнівецької ОТГ, також Конюхівська громада просить доєднати її до Зборівської, Петриківської до Острова.
Після конструктивної дискусії депутати прийняли рішення звернути увагу голови Тернопільської ОДА Сопеля І.М. на недопустимість порушення вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» при розробленні та внесенні на розгляд КМУ проекту перспективного плану формування територій громад Тернопільської області та не допустити внесення До КМУ проекту у перспективного плану формування територій громад Тернопільської області без розгляду і схвалення Тернопільською обласною радою.
Також депутати висловились проти ліквідації Тернопільської області.

У школі на Тернопільщині діти навчаються в куртках (ВІДЕО)

Тернополяни обговорюють вигляд майбутнього скверу на вулиці 15 Квітня-Київська