Підручний виграв передсезонну гонку у Швеції

Дмитро Підручний завершує підготовку до нового сезону.
Він виграв спринтерську гонці на відкритому чемпіонаті Швеції. В цій гонці стартувало 41 спортсмен, 9 з них українці. Підручний, показавши хорошу швидкість на лижні та закривши всі мішені прийшов на фініш першим, випередивши найближчого конкурента на 28 секунд.
В першу десятку потрапив ще один українець – Богдан Цимбал, який зайняв дев’яте місце, а інший тернополянин – Руслан Бригадир, на жаль показав найгірший результат серед українців, фінішувавши тридцять другим.
24 листопада на відкритому чемпіонаті Швеції відбулись короткі індивідуальні гонці.
Тмитро Підручний посів чотирнадцяте місце з 12 промахами. Хоча варто зазначити, що під час гонки був туман і всі біатлоністи допустили велику кількість неточних пострілів.
Кращим серед українців був Артем Прима, який здобув срібну нагороду. Гонку виграв норвежець Еміль Н’єнг.

Вночі у Тернополі годину горіло одне з підприємств (ФОТО)

У Кутківцях відбулися веселі канікули з Богом (ФОТО)