Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Зеленського придумали, як зупинити відтік молодих українців на заробітки

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олексій Кучер запропонував звільнити роботодавців від сплати єдиного соціального внеску за працівників, які не досягли 27-річного віку.

Про це йдеться у законопроєкті №2250, текст якого опублікований на сайті ВРУ.
У законопроєкті йдеться, що за осіб, яким ще не має 27 років, єдиний внесок сплачується за умови їх добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Крім того, у документі пропонується встановити нульову ставку податку на доходи фізичних осіб для працівників віком до 27 років.
Зазначається, що такий підхід використовують у світовій практиці.
Наприклад, у Польщі, за словами автора законопроєкту, було скасовано податок на доходи для тих осіб, яким не виповнилось 26 років. Це зроблено з метою перешкоджання виїзду молоді до більш успішних країн. Міжнародні експерти підтримали такий крок польської влади.
Також Кучер додає, що у Польщі були встановлені граничні розміри доходу, до якого застосовується відповідна пільга.
“В українських реаліях встановлення граничного розміру доходу для отримання податкових пільг призведе лише до залишення в тіні справжніх розмірів доходу населення”, – заявляє нардеп.
Він переконаний, що прийняття цього законопроєкту створить сприятливі умови для роботодавців у розрізі прийняття на роботу студентів та молодих спеціалістів, стимулюватиме українців залишатися працювати в Україні та призведе до детінізації ринку зайнятості і доходів населення.

Помер відомий тернопільський депутат

Біля автобусної зупинки чоловік знайшов пістолет