Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі внесли зміни у два маршрути громадського транспорту

Рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 9 жовтня 2019 року внесено зміни до автобусного маршруту №36 та тролейбусного №1.

«На прохання мешканців мікрорайону «Канада», відтепер на вул. Є.Коновальця заїжджатимуть комфортабельні автобуси маршруту №36, які далі курсуватимуть проспектом Злуки та вул. 15 квітня до вул. Р. Купчинського, – пояснив міський голова Сергій Надал. – Таким чином, тернополяни матимуть хороше автобусне сполучення з міськлікарнею №2 та центральним ринком».

Як повідомили у міській раді, змін зазнав також маршрут тролейбуса №1.

Зі слів очільника Тернополя, автобусний маршрут №1а охоплює ті ж вулиці, що і маршрут тролейбуса №1, а, оскільки, тернополяни надають перевагу пересуванню низькопідлоговим автобусом маршруту №1а, виникла потреба у зміні та вдосконаленні маршруту електротранспорту.

«Були неодноразові звернення тернополян з проханням додати тролейбусний маршрут, який би сполучав ринок з масивом «Східний». Власне, оновлений маршрут №1 «Ринок -вул. Довженка» і забезпечить таке транспортне сполучення», – додає Сергій Надал.

Спочатку казав, що гостює у друга: молодий тернополянин пішов воювати потай від батьків (ВІДЕО)

Польська письменниця з тернопільським корінням стала Нобелівським лауреатом