Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернополяни масово повідомляють про холодні батареї у квартирах

З 28 жовтня у Тернополі стартував опалювальний сезон. Спершу опалення ввімкнули у закладах охорони здоров’я та закладах дошкільної освіти Тернополя, а згодом і в школах, оселях та інших категорій споживачів.

Проте, у соцмережах тернополяни масово пишуть про те, що у їхніх домівках батареї і досі холодні.

Без тепла квартири у будинках на вулицях Галицька, 52, Савури, 8, Київська, 7, Героїв Крут, 6, Довженка, 17, Морозенка, Протасевича, 17, Галицького, 5 та інші.

— Зазвичай на технологічний запуск систем передбачено 72 години, тобто на налагодужвальні роботи потрібно не менше трьох діб. Основна проблема, з якою традиційно стикаються комунальники під час запуску, це заповітрення батарей та відсутність мешканців у “проблемних” квартирах. Просимо із розумінням ставитися до процесу подачі опалення, адже він вимагає затрат часу і не може бути одномоментним для всіх будинків. У випадку виникнення будь-яких проблем із опаленням у житловому фонді, тернополяни можть звертатися із запитаннями до свого обслуговуючого підприємства, яке має угоду із аварійною службою. Якщо холодно у школі чи в дитсадку, то свої претензії потрібно адресувати безпосередньо до адміністрації закладу, адже у кожному з них автономно регулюється температура повітря, — коментують на сайті Тернопіль житлово-комунальний.

Джерело: “Доба”.

У Тернополі поліція з СБУ затримали вимагачів (ФОТО)

1 листопада Зеленський познайомить тернополян з головою ОДА