Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Голос дівчини з Тернополя вразив професійне журі міжнародного конкурсу

Працьовита, наполеглива і талановита. Усе це про шістнадцятирічну тернополянку Роксолану Залізняк. Адже, незважаючи на юний вік, дівчина вперто йде до мети — стати професійною естрадною співачкою. Нещодавно на шляху до своєї мрії Роксолана підкорила ще одну вершину — здобула третє призове місце на четвертому відкритому міжнародному фестивалі-конкурсі виконавців української естрадної пісні імені Назарія Яремчука у Вижниці на Буковині.

Участь у ньому Роксолана взяла вперше. І дебют виявився успішним. Хоча перемога далася дівчині нелегко, а ціною старанних репетицій та виснажливої праці. Надзвичайно приємно, що талант нашої юної землячки зуміли розгледіти та оцінити ще й тому, що на одній сцені з нею виступали більш досвідчені, професійні виконавці.

Окрім того, тернополянка виявилася наймолодшою за віком учасницею. До того ж дівчині довірили відкривати перший конкурсний день. Це, звісно, неабияка відповідальність. Проте Роксолані вдалося вгамувати хвилювання та вразити своїм талантом професіоналів.

Першого дня, згідно з умовами організаторів, всі учасники виконували пісні з репертуару Назарія Яремчука. Адже конкурс відбувався на сцені районного будинку культури, де співак, а також ВІА «Смерічка» здобули свою першу популярність. Роксолана Залізняк виконала пісню «Горить горобина». А наступного дня майстерно заспівала твір «Молода Україна», яку для неї створили земляки: слова — Алла Бінцаровська, музику та аранжування — Сергій Рудько.

Цікаво, що на другий конкурсний день дівчина занедужала. Проте не спасувала перед труднощами, застудою та поганим самопочуттям і знову зачарувала голосом професійне журі. Хтозна, можливо, у цей час обдарованій тернополянці допомогла і душа Назарія Яремчука? Адже організатори конкурсу переконані: покійний співак із небес бере під опіку ті українські таланти, які свого часу заявили про себе на його рідній сцені.

— Я надзвичайно рада, що Роксоланка представила Тернопіль — достойно, гідно та красиво. Піснею «Молода Україна» вона шокувала та заворожила усіх нас, — зазначила учасниця журі співачка Зоряна Вовк.

Перемога на конкурсі світлої пам’яті Назарія Яремчука додала Роксолані ще більше наснаги до вдосконалення, хоча дівчина розвиває свої таланти з дитинства. Із шести років вона почала відвідувати народний художній театр пісні «Для тебе» при Тернопільському національному економічному університеті (художній керівник Алла Бінцаровська), грає у театрі при цьому ж виші. Окрім цього, свого часу Роксолана успішно займалася бальними танцями та закінчила музичну школу по класу фортепіано.

Серед здобутків дівчини — виступи на численних тернопільських концертах та культурних заходах, перші місця в міжнародних фестивалях-конкурсах «Я там, де є благословення», «Вогні Львова».

Тепер дівчина поєднує навчання в коледжі економіки, права та інформаційних технологій при ТНЕУ з індивідуальними заняттями з вокалу у викладачки Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької Оксани Дудар. Бо дуже хоче зростати професійно та розвивати голос, яким обдарував її Всевишній. Тож щасти тобі, Роксолано!

Фото з архіву Роксолани ЗАЛІЗНЯК

Джерело: Вільне життя плюс.

У Києві на будівлі поліції встановили банер на підтримку незаконно засудженого нацгвардійця з Тернопільщини Віталія Марківа (ФОТО)

На Тернопільщині спіймали озброєну банду на BMW