Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Ажіотаж на овочі та крупи: тернополяни запасалися продукцією на ярмарках (ФОТО)

Традиційні осінні ярмарки сільськогосподарської продукції організували у Тернополі. Торговиці відбувалися у чотирьох локаціях міста: на проспекті Степана Бандери, вулиці Лесі Українки, Леся Курбаса та на перехресті Миру і Дружби.

Виробники з різних районів області продавали різноманітну сільськогосподарську продукцію. За словами продавців, ціни дещо знизили відносно традиційної реалізації.

«Приїхали з Лановецького району, продаємо картоплю та капусту. Картоплю продаємо по 10 грн за кілограм, вважаємо, що зараз це мінімальна ціна. Капуста ще дешевша: 5 – 8 грн. за кілограм. Поряд з нами великий асортимент інших овочів: помідори, перець, баклажани. Ціни досить доступні: 12 – 15 гривень за кілограм», – розповідає продавчиня Оксана Петрук.

На ярмарках реалізовували власну продукцію фермери, харчовики та переробники з різних районів Тернопільщини. Покупцям пропонували картоплю та інші сезонні овочі. Торгували також молочною продукцією, м’ясом, крупами, рибою,  медом. Найбільший ажіотаж був на м’ясні вироби, крупи, а також овочі.

«Прийшов, щоб трохи запастися продуктами на зиму. Бо не знати, що далі з цінами буде відбуватися. Ярмарок досить непоганий. Вибір великий, і ціни відносно нормальні», – каже тернополянин Олександр Бойко.

Завдання сільськогосподарського ярмарку – мініміувати негативний вплив підвищеного попиту на продукти, – зазначив керівник департаменту агропромислового розвитку ОДА Володимир Стахів. Відтак розширення проп озиції на ринку продовольчих товарів має стабілізувати цінову ситуацію, пише “ЗЗ”.

 

Одна з найбільших православних церков світу визнала автокефалію ПЦУ

Тут лише одна могила: унікальні факти про село на Тернопільщині (ВІДЕО)