Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

21-річний тернополянин викликав поліцію, бо злякався своїх галюцинацій (ФОТО)

21-річний тернополянин прийшов до сусідки й поскаржився, що у його квартиру проникли незнайомі люди. Жінка не гаючи часу зателефонувала правоохоронцям.

Як інформує прес-служба патрульної поліції, один з екіпажів відразу ж виїхав за вулицею Лучаківського. Інспектори, зайшовши в помешкання, не виявили нікого стороннього, хоч обстановка була порушена та речі розкидані.

Надалі громадянин пояснював патрульним, що у його квартирі хтось таки є. Спілкуючись з хлопцем, поліцейські помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння: розширені зіниці, які не реагують на світло, поведінка, що не відповідає обстановці, виражене тремтіння пальців рук, та запропонували йому пройти огляд на визначення стану наркотичного сп’яніння у найближчому медичному закладі.

Та хлопець захотів розв’язати питання по своєму та запропонував інспекторам неправомірну вигоду у розмірі 600 доларів США з метою уникнення відповідальності. Пояснення патрульних, що за пропозицію неправомірної вигоди тернополянина чекатиме ще й кримінальна відповідальність його не зупинила.

На місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу, а також склали постанову за ст. 183 КУпАП (Неправдивий виклик спеціальних служб).

У центральній та східній Європі вирують руйнівної сили урагани (ФОТО)

Олександр Башта прийшов до тями після кількох тижнів коми