Меню
У Тернополі конкурс на посаду керівника ще одного медичного закладу
18.10.2019 Новини

У зв’язку зі зміною штатного розпису та статутних документів Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбудеться конкурс на посаду генерального директора (головного лікаря) медтчного закладу.

Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук підписав розпорядження про припинення трудового договору (контракту) з керівником Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Михайлом Джусом. Про це повідомляють Тернополяни.
«Звільнити з 15 жовтня 2019 року Джуса Михайла Ярославовича з посади директора – головного лікаря Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України», – сказано в розпорядженні.
До призначення за результатами конкурсу кандидатури на вакантну посаду генерального директора Центру Михайло Джус виконуватиме обов’язки на посаді генерального директора (головного лікаря) цього комунального некомерційного підприємства Тернопільської обласної ради.


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

"1" Comment
  1. Петро Сергійович

    Зараз нова фішка – у директорів требують виятги з реєстру коурпціонерів https://salex-lcc.com.ua/praktiki-ta-poslugi/komertsijna-praktika/dovidka-korupcia.html а більшіть директорів таки корупціонери ))

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас