Тернополян просять допомогти перезимувати бабусі (ФОТО)

Історія про одиноку пенсіонерку Марію, яка залишилася без власного житла через аферистів-сектантів, отримала продовження. Розповідь тернополянки про стареньку, яка цілі дні проводить біля одного з розважальних центрів, зворушила серця людей.

Нещодавно бабусю навідала Anastasiia Konopelniyk. Дівчина закликає небайдужих спільно допомогти пенсіонерці щасливо перезимувати.

“У п’ятницю прочитала пост Marianna Vavriichuk про пані Марію, яка сидить біля Орнави, на підвіконні кав‘ярні Франсуа, сьогодні і сама вирішила провідати бабусю…

Вона на тому ж місці, молиться, перебирає вервичку своїми спрацьованими старенькими руками…

Я присіла поруч, тримала бабусю за руку, розмовляли, згадували, навіть сміялись трохи…

З почутого, я дізналась що окрім відсутності житла, в кімнаті гуртожитку(де вона проживає ще з однією жінкою) відключена вода та світло, за неоплату попередніх власників…

Має надію що взимку поїде на Батьківщину до Теребовлі, там проживає її подруга, яка можливо прихистить стареньку…

В будинку, де вона жила раніше (його шахрайським методом забрало «біле братство») немає вікон, немає меблів і звичайних речей для проживання…та що там речей, права проживання у ньому вона теж немає.

Люди, що проходять поруч допомагають бабусі…хто грошима, хто продуктами( їсть вона лише те, що може легко пожувати, так як зубів вона немає і доступу до газу, аби зварити собі суп теж нема)

Я не знаю чи можливо описати ті емоції і той розпач, який мене переповнював, коли говорила з нею, вела її стареньку і слухала про те, яка вона була красива у молодості, а зараз стара і хвора, просить у Бога смерті, а Він не дає…

СТЕЖТЕ ЗА ЦІКАВИМИ ТА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAMІ.

Хочу, щоб бабусю оглянув лікар-офтальмолог, так як у неї катаракта і вона практично не бачить.(

Люди, я закликаю вас до добра!!!! Благаю, не проходьте повз…поговоріть, розрадтьте, допоможіть добрим словом! Розумієте, вона сама…одна однісінька у цілому світі!!! Маю надію, що ми дізнаємось більше і допоможемо всі разом знайти захист для бабусі Марії, адже попереду зима, а спати на бетонній підлозі із відкритим балконом ми не дозволимо!” — пише Анастасія.

Джерело: “Голос”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *