Популярні імена, які тернополяни дають своїм дітям у 2019 році: модні та рідкісні

Мода на Максимів і Софій потрохи минає. Саме ці імена трималися на верхівці хіт-параду останні кілька років. У 2018 р. Максимів випередили Матвії, Софії залишалися у тренді.

Журналісти “Терміново” проаналізували тенденцію перших дев’яти місяців 2019 року з відкритих джерел – електронної черги у дошкільні заклади Тернополя. Усі давно змирилися, що звичні для 1970-х і 1980-х Наталі, Оксани, Ігорі, Сергії  – тепер така ж рідкість, як у ті часи Єва, Діана чи Тимофій, Матвій.

Трендові для 1990—і 2000-х  Віки, Юлі, Віталії теж відходять. У 2010-х найпопулярнішими іменами для маленьких тернополян були Софія і Максим. У 2018-му Максимів випередили Матвії (принаймні у Тернополі). За перші 9 місяців 2019 року до садочків Тернополя записалося 1089 дітей, з них 517 дівчаток і 572 хлопчики. Дівчаткам підібрали 90 варіантів імен, хлопчикам – 83.

Малючок тернополяни найчастіше називають Даринами, Діанами, Вікторіями, Анастасіями, Мартами, Євами, Міланами, Вероніками, все-таки Софіями. На верхівці цьогорічного топу – ім’я Анна. «Хіт-парад» дівчачих імен практично такий, які торік, бракує хіба Злати, це ім’я зустрічається трохи рідше.

Батьки хлопчиків найчастіше зупиняють свій вибір на іменах Марк, Тимофій, Денис, Давид, Дмитро, Владислав, Артем, Максим, Матвій. Найбільше поки що Олександрів. У торішньому топі було також ім’я Данило, цього року воно менш популярне.

Серед незвичних жіночих імен кидаються в очі Алія, Елізабет, Вівет, Ізабель, Лоріна, Даная, Еріка. Надзвичайна рідкість тепер Наталія, Тетяна, Лілія, жодного разу не зустріли Світлани, Галини, Оксани, Ірини.

Хлопчачі імена, які здивували, – Рувим, Дамір, Никодим, Осип. Утім, в одному екземплярі серед народжених у 2019 можуть бути й звичайні Петро, Василь, Олег, Ярослав.

Примітка. Аналіз не остаточний, адже рік не закінчився, а дані РАГСу можуть відрізнятися від черги в дошкільні навчальні заклади.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *