Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Це не важко, а весело”: тернополянка виховує дві пари двійнят і 3-річну дівчинку (ВІДЕО)

Цікава історія молодої жінки з файного міста. Тернополянка народила дві двійні і дівчинку. І це лише за 5 років подружнього життя. Тетяна Чопик активна дружина, розвиває дітей, та планує реалізовуватися в інших сферах.

Цьогоріч Тетяна вирішила брати участь у проекті BestMamaFest. Номінацію, яку обрала для себе – “Мама з великим серцем”, адже каже, її любові вистачає на чоловіка, діток, родину і ще й оточуючих.

Тетяна Чопик – молода багатодітна мама. У неї 5 дітей – три дівчинки і два хлопчики. Причому у сім’ї дві пари двійнят, і 3-річна дівчинка. Жінка каже, що виховувати стільки дітей їй і чоловікові тільки в радість. Нещодавно молода мама вирішила брати участь у фестивалі BestMamaFest. Тетяна розповідає, що обрала номінацію “Мама з великим серцем”, тому що, зізнається, дарує любов всім своїм дітям, залишається ще й для оточуючих.

“Це не важко, це весело. Це стимул рухатися далі, щось робити, розвиватися, щоб дати їм якомога більше, щоб їх виховати якомога краще. 5 дітей- це не обуза, 5 дітей – це стимул”, – каже номінантка премії “Найкраща мама Тернопілля 2019” Тетяна Чопик.

Сім’я Чопик дуже хотіла дітей, в 2014 народилися перші двійнята. Зізнаються, спершу було важко поєднувати роботу і виховання, і раптом сюрпризом для жінки стала звістка про третю дитину. Народила, і з часом Тетяна звикла до такого темпу. Пригадує, почала вмовляти чоловіка Олега на ще одну дитину. І народилася знову двійня. Найстаршим 5 років, середній донечці 3, а наймолодшим двійнятам – лише 7 місяці. Тепер весь свій час жінка приділяє дітям. Розповідає, що хатніми справами займається лише вночі.

Детальніше дивіться у відео “Т1”.

Кіт у колодязі: на Тернопільщині рятували тварину із пастки (ФОТО)

У Тернополі водій збив п’яного пішохода: потерпілий у реанімації (ФОТО)