Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільський митрополит освятив новий греко-католицький храм на Хмельниччині

25 серпня архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський та адміністратор Кам’янець-Подільської єпархії Василій (Семенюк) здійснив здійснив Чин освячення новозбудованого храму у Шепетівці на честь Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.


На свято прибули священики Хмельницького деканату на чолі з о.-мітратом Іваном Данкевичем та недавно утвореного Шепетівецького деканату, який є під проводом о.-декана Василя Боднара. Архиєпископ Василій дякував кожному, хто долучився до спорудження святині. Особливо відзначив о. Василя, дякував йому за старанну душпастирську працю та Будівництво храму розпочалося 22 листопада 2015 року після того, як архиєпископ і митрополит Василій (Семенюк) освятив тут тимчасову каплицю. Будівництвом курував о. Василь Боднар, який душпастирює у місті понад 10 років, а за підтримки митрополита та старанням священика це вже друга святиня, у якій молитимуться вірні УГКЦ Шепетівки.
В кінці Богослужіння відбулося освячення води, владика Василій поблагословив усіх та побажав усім добра, миру і злагоди.

Найкращі і найгірші: рейтинг шкіл Тернополя за результатами ЗНО

Бучацький Замок – тут заснували Українську державу