Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільська студентка – чемпіонка світу з пауерліфтингу!

Вихованка тернопільського СК «Олімп», студентка ТЦПТО Марія Полянська, здобула перше місце на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед дівчат у місті Реджайна (Канада).

У вправі присідання зі штангою Марічка підняла 145 кг, тим самим встановила новий рекорд України серед дівчат, у жимі штанги лежачи – 70 кг, а в становій тязі – 147,5 кг. Останній показник – новий рекорд Європи і України серед дівчат.

– Сума 362,5 кг є також рекордом України серед дівчат. Більше того, Марія Полянська виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу. У свої 15 років вона наймолодша у Тернопільській області, кому це вдалося з пауерліфтингу, – відзначив голова Тернопільського відокремленого підрозділу Федерації пауерліфтингу України Ігор Лисий.

За словами пана Ігоря, за рік тренувань Марічка зробила практично неможливе.

– Рік тому на чемпіонаті України Полянська виконала норматив кандидата у майстри спорту України, а рівно через рік на чемпіонаті світу виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу. Я думаю, що це тільки початок її здобутків і ми ще багато почуємо про цю талановиту дівчинку, – сказав пан Лисий.

Джерело: Тижневик “Номер один”

Був депутатом – голосував «за», став активістом – виступає «проти»: досвід тернопільського “активізму”

На тернополянина напали агресивні комахи