Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Новий Генпрокурор обіцяє восени резонансні “посадки”

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка пообіцяв, що резонансні “посадки” топ-чиновників почнуться вже незабаром. Про це він сказав журналістам після засідання ВР з питань правоохоронної діяльності, передає  УНН.

“Вишукані посадки” (розпочнуться — ред.) уже незабаром. Ми з колегами з правоохоронних органів вже відпрацьовуємо декілька важливих кейсів. Я думаю, незабаром ці кейси будуть передані до суду, або принаймні будуть серйозні зрушення процесуальні: мається на увазі пред’явлена підозра, або вчинені окремі процесуальні дії — обшуки, накладення арешту. Але не може говорити, в яких справах саме”, — сказав Генпрокурор.
На питання про те, чи готовий він так само діяти по відношенню до представників, наприклад, президентської фракції і чи є хтось на прикметі, Рябошапка відповів, що “точно не буду говорити, чи є хтось на прикметі”, бо у нього “таких матеріалів нема”.
“Не має значення, представником якої депутатської фракції є особа, яка можливо, вчинила кримінальне правопорушення. Всі рівні перед законом”, — додав він.

Жителі Тернопільщини заплатили на 20 мільйонів більше податку на нерухомість

У Тернополі з’явилися білборди з інтригуючим змістом (ФОТО)