Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Хатніми справами займаюся лише вночі, – молода багатодітна мама про виховання 5 малюків

Тетяна Чопик – молода багатодітна мама. У неї 5 дітей – три дівчинки і два хлопчики. Причому у сім’ї дві пари двійнят, і 3-річна дівчинка.

Жінка  каже, що виховувати стільки дітей їй і чоловікові тільки в радість. Нещодавно молода мама вирішила брати участь у фестивалі BestMamaFest.

Тетяна розповідає, що обрала номінацію “Мама з великим серцем”, тому що, зізнається,  дарує любов всім своїм дітям, залишається ще й для оточуючих.

“Це не важко, це весело. Це стимул рухатися далі, щось робити, розвиватися, щоб дати їм якомога більше, щоб їх виховати якомога краще. 5 дітей- це не обуза, 5 дітей – це стимул”, – каже номінантка премії “Найкраща мама Тернопілля 2019” Тетяна Чопик.

Сім’я Чопик дуже хотіла дітей, в 2014 народилися перші двійнята. Зізнаються, спершу було важко поєднувати роботу і виховання, і раптом сюрпризом для жінки стала звістка про третю дитину. Народила, і з часом Тетяна звикла до такого темпу. Пригадує, почала вмовляти чоловіка Олега на ще одну дитину.

І народилася знову двійня. Найстаршим 5 років, середній донечці 3, а наймолодшим двійнятам – лише 7 місяці.  Тепер весь свій час жінка приділяє дітям. Розповідає, що хатніми справами займається лише вночі.

“Все вночі роблю. З найменшими вдень неможливо нічого зробити. Мультиварки мене рятують, посудомийка, робот-пилосос, це такі гаджети, девайси, які мамі полегшують життя. І все після їхнього відбою, коли вони лягають спати, тоді в мене починається домашня робота”, – каже Тетяна Чопик.

Всі діти між собою дружні, допомагають мамі, старші слідкують за молодшими. Якщо довго не бачать один одного, то сумують. А Тетяна каже, мама вона не сувора, але старається бути авторитетом для дітей та виховує в них самостійність.

Традицією сім’ї Чопик стали сімейні вечері та поїздки  в гості до родини. А як конкурсантка Best Mama Fest – Тетяна каже, для неї дуже важливо показати,  що з дітьми можна розвиватися, працювати, подорожувати і жити повноцінним життям. Та головне – давати їм любов, аби виростити людяними.

Тернополянину, який бореться із найагресивнішим видом раку, потрібна термінова допомога небайдужих (ВІДЕО)

Під час перерви у чемпіонаті тернопільська “Нива” проводить тренувальний збір