Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

“Я хочу навчитися ходити”: 24-річний житель Тернопільщини просить про допомогу

Володя Кузьків із Бережанщини, у хлопця вроджений діагноз – ДЦП. Він самостійно не ходить, але дуже хоче навчитись. Нещодавно лікарі сказали хлопцеві, що якщо пройти реабілітацію у Трускавці, то у нього краще почнуть працювати кінцівки.

Володя просить допомоги у всіх небайдужих, пише 20 хвилин.

– У мене вроджене ДЦП. Зараз мені 24 роки, і я самостійно не ходжу, але з підтримкою мами можу йти за одну руку, вчуся ходити з паличкою-підлокітником, – розповідає хлопець. – Ноги відчуваю, стояти самостійно не можу, але з паличкою стою міцно.

Права рука у хлопця працює погано, але, як каже Володимир, після тренування стає легше. Володя Кузьків уже проходив багато курсів реабілітації у Бережанському районі. А нещодавно лікарі запропонували йому пройти реабілітацію у Трускавці, кажуть, після лікування там, стан Володі має значно покращитись.

– Із 14 жовтня я записаний на реабілітацію у Міжнародну клініку відновного лікування за методом професора Козявкіна у місті Трускавці, – каже співрозмовник. – Лікування платне – 28 000 гривень, це не надто велика сума, але нашій сім’ї дуже важко її зібрати. Тому я дуже хочу просити, хто скільки зможе, мені допомогти, щоб я спромігся заплатити за лікування.

Довідка:

Кошти можна також перерахувати на рахунок ПриватБанк: 5168 7573 5723 2182 (Володя Кузьків).

День осіннього рівнодення 2019: прогноз астрологів

Вечірня аварія на Тернопільщині: загинула людина (ФОТО)