Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Для кого проїзд по файній карті безкоштовний?

Як розповів директор ТОВ «Системний зв’язок» Віталій Васильків, послуга запрацювала у Тернополі із початком навчання у загальноосвітніх закладах – першого вересня. Саме цього дня проїзд в комунальному громадському транспорті Тернополя для учнів і студентів став безкоштовним.

Подробиці

Впродовж всього навчального року включно із канікулами та вихідними днями тернопільські школярі та студенти можуть скористатися можливістю безоплатного проїзду з допомогою електронного квитка у комунальному громадському транспорті та, як зазначалося вище, у автобусі «1а». Для проїзду їм необхідно лише пред’явити електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» категорії «Учнівська» чи «Студентська» після чого валідація відбувається без зняття коштів. Без наявності електронного квитка учні та студенти не зможуть скористатися можливістю безкоштовного проїзду у електротранспорті. Кількість безкоштовних поїздок впродовж дня – необмежена. Якщо пасажир пересідає із одного в інший транспортний засіб, він безперешкодно може скористатися своїм електронним квитком, проте встановлений тайм-аут (30 хвилин) при пересуванні в одному і тому ж транспортному засобі.

Якщо кошти зняли – оператор оперативно їх повертає

Як розповідає директор ТОВ «Системний зв’язок» Віталій Васильків, впродовж перших днів вересня проводяться переналаштування валідаторів у електричному громадському транспорті, тому було декілька ситуацій, коли кошти за проїзд, який мав би бути безкоштовним, знімалися. Втім, фахівці підприємства ретельно моніторять ситуацію і всі кошти впродовж наступної доби були повернуті споживачам. Найближчим часом усі налаштування будуть завершені, відтак проблем із зняттям коштів із «Студентьских» чи «Учнівських» у комунальному транспорті не виникатиме.

Виготовити електронний квиток можуть усі учні та студенти, що навчаються у Тернополі

Електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» категорії «Учнівська» чи «Студентська» мають право виготовити усі учні та студенти, які навчаються в освітніх закладах Тернопільської громади, незалежно від місця реєстрації.

Для першокласників – безкоштовно

До слова, виготовити електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» першокласники тернопільських шкіл можуть безкоштовно. Для цього їхні батьки повинні звернутися до оператора ТОВ «Системний зв’язок» (вул. Чорновола,1, ІІ поверх) та надати необхідні документи для оформлення квитка – ідентифікаційний код та свідоцтво про народження школяра, а також його фото (або прийти з дитиною, щоб зробити фото безпосередньо у ТОВ «Системний зв’язок»).

«Учнівський» можна переоформити у «Студентський» без перевиготовлення

Нагадаємо, що випускникам, які закінчили школу у 2019 році, не потрібно виготовляти новий електронний квиток для того, щоб користуватися тарифами проїзду у громадському транспорті для студентів. Для переоформлення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» категорії «Учнівська» у «Студентську», необхідно звернутися у ТОВ «Системний зв’язок», написати заяву та долучити до неї студентський квиток навчального закладу, куди ви вступили (якщо йдеться про заклад вищої освіти м. Тернополя), або довідку з зазначенням терміну навчання з навчального закладу.

У маршрутках вартість проїзду не змінилася

Нагадуємо, що у маршрутках вартість проїзду для учнів та студентів залишилася незмінною: для учнів – три гривні, а для студентів – шість гривень. У соціальних маршрутах вартість проїзду при користуванні електронним квитком «Соціальна карта тернополянина» категорій «Учнівська» чи «Студентську» становить три гривні.

Зеленський нагородив відомого тернополянина орденом

У Тернополі побував посол Пакістану