Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Замах на вбивство: лікар розповів, у якому стані подружжя Крисоватих

Близько восьмої години ранку поблизу Тернополя, у селі Петриків пролунав вибух. Сталось це на подвір’ї ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Крисоватого.

Пакунок із вибуховою речовиною чоловік побачив у себе на подвір’ї поблизу воріт. Після того як взяв знахідку у руки, вибухівка спрацювала.

Андрій Крисоватий та його дружина постраждали від вибухової хвилі. Наразі вони в Тернопільській університетській лікарні. Медики намагаються стабілізувати їх стан.

—  Пацієнта була вибухова травма, доставили його у приймальне відділення нашої лікарні. Йому надана допомога у повному обсязі. На даний час стан пацієнта важкий але стабільний, – каже завідувач ортопедо-травматологічного відділення Тернопільської університетської лікарні Сергій Гаріян.

Дружина ректора знаходиться в офтальмологічному відділенні. Їй провели оперативне втручання на очі, а згодом оперували черевну порожнину. Тим часом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом замах на вбивство.

Щодо мотивів та причин злочину в поліції виокремлюють декілька версій: зокрема, особистий конфлікт, вимагання коштів, громадська та професійна діяльність потерпілого.

Джерело: “Т1”

На Тернопільщині дають 20 000 грн на навчання. 380 людей вже отримали ваучери

У Тернополі через ДТП утворилися великі затори (ФОТО)