Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Зеленського хочуть перевірити та верифікувати всіх отримувачів соціальних виплат

Халяви більше не буде. У партії “Слуга народу” планують провести верифікацію всіх соціальних виплат — понад 700 млрд грн. Про це УНН сказала новообрана депутат від партії “Слуга народу” Галина Третьякова.

“Сьогодні розмовляла про верифікацію всіх соціальних виплат. Пенсійний фонд — це 400 з гаком від всіх соціальних виплат — а їх там більше 700 млрд. Пенсійний фонд — один з. Загалом, інвентаризувати і перевіряти треба все. Розмовляла навіть з нашим антикорупційним комітетом, про те, що нам потрібно відпрацьовувати цей механізм ”, – сказала Третьякова.
Вона повідомила, що входила раніше в усі робочі групи, які займалися верифікацією соцвиплат, з цього знає, що Міністерство фінансів України 3 роки тому взялось за створення департаменту, який би займався верифікацією.
“Після цього у них там не вийшла ця робота, з різних причин, в тому числі тому, що були порушені функції, які на законодавчому рівні не визначено — а значить там було помічено порушення … Мінфін відпрацював закон ”Про верифікації“, він був розміщений на сайті Мінфіну, але навіть не був внесений Кабінетом міністрів до Верховної Ради”, – повідомила Третьякова, додавши, що процедура верифікації необхідна.

На дорозі у Тернополі виникла серйозна пожежа (ВІДЕО)

Українців очікує рекордно дорога картопля