Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

”Потрібно працювати, а не сидіти на субсидіях”: Рева розповів, як боротися з бідністю в Україні

Міністр соціальної політики Андрій Рева, який у липні заробив понад 130 тисяч гривень, порадив новому уряду, як боротися з бідністю в Україні. За його словами, влада повинна мотивувати людей працювати, а не сидіти на субсидіях. Теперішня психологія, на його думку, не приведе до правильної побудови суспільства. Про це Рева заявив на прес-конференції у п’ятницю, 23 серпня.

“Не можна одним стрибком подолати ту бідність, яка є у нас на сьогоднішній день… Потрібно робити акцент на трудових відносинах – на працю і зарплату, давати людям можливість самим заробляти, а не сидіти на субсидіях”, – підкреслив міністр.

Рева додав, що новий Кабмін повинен знайти комплексний підхід до вирішення цього питання.

За словами міністра, за кордоном постійно працюють близько 3,2 млн українців. На непостійній основі за межами України працюють близько 7-9 млн наших співгромадян. Якщо спостерігати за обсягами переказів грошей в Україну, то в цьому році великого приросту не очікується.

У п’ятницю, 23 серпня, Пенсійний фонд України у відповідності з затвердженими графіками завершив фінансування пенсійних виплат за серпень і житлових субсидій за липень. За даними прес-служби, у серпні на виплату пенсій спрямовано 35,05 млрд грн, а на виплату житлових субсидій – 157,2 млн грн.

Чи зможе Зеленський зламати стереотипи українців?

Тернополян просять повідомляти про виявлення неприємного запаху