Тернополянин став чемпіоном України

Цими днями у Чернігові проходить чемпіонат України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок. Дві медалі – срібну і золоту – вже здобув на цих змаганнях тернопільський біатлоніст Руслан Бригадир.

Спортсмен посів друге місце у спринтерській гонці на 10 км серед юніорів та завоював золоту нагороду в гонці переслідування на 12,5 км. Відтак, Руслан Бригадир виборов право виступати на чемпіонаті світу з літнього біатлону, який відбудеться 23-25 серпня 2019 року у Раубічах (Бєларусь).
Руслан – майстер спорту України з біатлону, вихованець Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту (тренери – Стецюк І.Г., Бурик Н.В.).
Додамо, що за програмою змагань у Чернігові, які є відбірковими на чемпіонат Світу, 7 серпня проведуть мас-старт, а 8 серпня – змішану естафету, – повідомляє Тернопільська обласна ДЮСШ із зимових видів спорту.