На Тернопільщині продавали бензин без ліцензії

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області спільно з працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Тернопільській області зупинили безліцензійну торгівлю пальним на території обласного центру.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в пресслужбі ДФС.
В рамках проведення операції “Акциз-2019” було встановлено, що на одній з АЗС м.Тернополя здійснюється роздрібна торгівля пальним без наявності передбаченої законом ліцензії, чим порушується ст.15 Закону України “Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального” від 19.12.1995 №481/95-ВР.
За результатами вжитих заходів із незаконного обігу вилучено і передано на відповідальне зберігання 44 тис. 665 літрів бензину і дизельного пального, а також 7,6 тис. літрів зрідженого газу загальною орієнтовною вартістю 1 млн 450 тис. грн.
Стосовно керівника підприємства, що здійснював безліцензійну торгівлю, складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *